Gerjen, Madocsa és Dunapataj voltak a vendégek az atomerőmű idei nyílt napján. Az eseményt minden évben a nukleáris üzem közvetlen közelében lévő településeken élőknek rendezik, meghívás alapján. A vendégeket dr. Kovács Antal az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. kommunikációs igazgatója köszöntötte, aki elmondta, hogy a televízió, a rádió, az újság és az internet segítségével folyamatos a […]

